Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info k PR

12. 5. 2008

Info

 

  Název: Psaná realita.

  Děj: Já a Hana se jednou v zájmu povídek setkáme v Ostravě. Něco se zvrtne a my se objevíme v lese plném zvláštních tvorů. Po chvilce utíkání před dravou zvěří zjistíme, že sen je skutečností. Jsme ve světě kouzel. Ale je problém. Neumíme anglicky, nemáme hůlku, nikdy jsme se neučily kouzlit. Ohrané téma, ale my se pokusíme nedát hlavním hrdinkám maximální moc a krásu, ale prostě se tam objevíme my. Dvě ztřeštěné holky. Žádné změny!! I kolej si vypočítáváme na testech!!

Teda něc změněno bude. Budeme umět kouzlit.

  Postavy: Nachtneblová Kateřina (já) , Farniková Hana (Mollyhana), poberti, Brumla, McGonagalová a další účinkující v učitelském sboru, studenti.

  Autoři: Já a Hana (kdo jiný taky, že?)

  Citát: Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.

  Teprve až když něco ztratíš, zjistíš jakou to pro tebe mělo cenu.

  Nejhorší dvě věci pro člověka jsou: nedostat co chce a dostat to.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Wangle Your Blood Stress Checked

(ARoollaunfasub, 12. 10. 2018 8:00)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-belgique-maroc/

Blood Power : Blood pressure table

(ARoollaunfasub, 27. 9. 2018 22:33)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ordonnance-viagra-cialis/

No...

(Beltrix.blog.cz, 19. 4. 2012 20:13)

...tak na tohle jsem opravdu zvědavá :) Těším se a moc :)